ZPŮSOBY DODÁNÍ NA ÚZEMÍ ČR

ČESKÁ POŠTA

Česká pošta  Doporučená zásilka nebo balík – cena 69 Kč s DPH, při objednávce nad 1500,- Kč zdarma

Při dobírce je cena 125 Kč.

Česká pošta Balík do ruky: Přijede za Vámi do 24 hodin od odeslání zboží, kam budete chtít, a předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu. Za tuto službu bude kupujícímu připočteno k celkové ceně 95,- Kč (+ 30 Kč dobírka). Při objednávce nad 1.500,- Kč není tento poplatek kupujícímu účtován a dopravu má zcela ZDARMA.

Česká pošta Balík na poštu: Bude doručen do 24 hodin od odeslání zboží přímo na jednu z 2600 pošt, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se Vám to hodí. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. Za tuto službu bude kupujícímu připočteno k celkové ceně 90,- Kč (+ 30 Kč dobírka. Při objednávce nad 1.500,- Kč není tento poplatek zákazníkovi účtován a dopravu má zcela ZDARMA.


DORUČENÍ – PPL

Cena: 90 Kč s DPH, při objednávce nad 1500,- Kč zdarma

PPL logoSpolečnost PPL doručí Vaší zásilku na Vámi zvolenou adresu například do bytu, nebo kanceláře. V ceně dopravy jsou zahrnuty dva pokusy o doručení a možnost změny adresy pro doručení kdykoliv v průběhu doručování.

  • Termín dodání: Téměř ve 100% případů je balík doručen následující pracovní den po expedování zásilky. Zboží, které je skladem, bude při objednávce vytvořené do 13h, doručeno již následující pracovní den.
  • Informace o průběhu: Emailem vám zašleme sledovací kód a odkaz na stránku, kde můžete sledovat průběh doručování zásilky. PPL navíc informuje pomocí SMS, nebo emailu o přesném datu doručení. Řidič ráno při výjezdu oznamuje telefonicky přibližný čas dodání a poté ještě 30 min. před příjezdem.
  • Když nebudete zastižení: Řidič vás bude kontaktovat pro domluvení nového termínu pro doručení. Při druhém nezastižení je zásilka odeslaná zpět.
  • Výhody: dva pokusy o doručení, možnost platby kartou při převzetí, možnost změny adresy doručení


OSOBNÍ PŘEVZETÍ

Cena: zdarma

Zboží si také můžete osobně převzít v sídle naší firmy na adrese: Korunní 78, Ostrava, 70900. Až budeme mít zboží připravené pro předání, budeme Vás informovat emailem, nebo telefonicky. Zboží si můžete vyzvednout kdykoliv v průběhu provozní doby prodejny.